Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60Sütunlu Matkaplar
Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60Sütunlu Matkaplar
Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60Sütunlu Matkaplar
Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60Sütunlu Matkaplar
Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60Sütunlu Matkaplar
Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60Sütunlu Matkaplar

Scheppach Dijital Sütunlu Matkap Dp60

0,00
Marka : Scheppach
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺5.600,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.320,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2
MAİL ORDER İLE VADE FARKSIZ 9 TAKSİT!
2500 TL ÜZERİNDE KARGO BEDAVA!

SCHEPPACH DİJİTAL SÜTUNLU MATKAP DP60

Scheppach Sütunlu Matkap

Açıklama:

Scheppach tezgah matkabı DP60 uzun yıllara dayanan deneyimi yenilikçi tasarımla birleştiriyor. Hassas delme sonuçları sağlar ve dijital ekran aracılığıyla sezgisel olarak çalıştırılabilir. Güçlü 710 W motorun iki vitesi vardır ve sürekli olarak ayarlanabilir. Güvenilir teknolojiye değer veren tüm ustalar için bir tezgah matkabı.

 

  • Dijital ekran aracılığıyla hızın kesinlikle hassas ayarlanması
  • Delme derinliğinin okunması kolay, sıra delme de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir
  • Doğru ayar için güçlü 2 vitesli şanzıman: 1. vites: çok fazla güç, 2. vites: yüksek hız
  • Matkap uçlarının anahtarsız mandrene aletsiz sıkıştırılması
  • Kolay ve hassas delme için entegre lazer
  • Çalışma alanının mükemmel şekilde aydınlatılması için entegre LED
  • Hızlı açılan kelepçeyle yuvarlak iş parçaları bile optimum şekilde sabitlenebilir
 
Ev atölyesinde özellikle hassas çalışmaya değer veren herkes tezgah matkabı kullanmayı sever. El matkaplarının aksine, matkap preslerinde iş parçası artık kaymayacak şekilde sıkıca sabitlenir. Bu, minimum eforla hassas delik delme olanağı sağlar. Daha büyük projeler bile zahmetsizce hayata geçirilebilir.
 
Scheppach tezgah matkabı DP60 yalnızca ahşap, metal, plastik veya fayanslarda hassas delme sonuçları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda küçük atölyelerde kullanım için de idealdir. DP60'ın dijital ekranı sayesinde sıra delme işlemi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Maksimum delme derinliği 100 mm olup dijital ekranda rahatlıkla okunabilmektedir.
 
Anahtarsız mandren sayesinde matkaplar hızlı bir şekilde ve alet kullanmadan sıkılabilir. Mandren aralığı, çelikte maksimum delikler için 1,5 mm ila 13 mm arasında, ahşapta ise 13 mm ve 40 mm arasında değişir. Hızlı serbest bırakma kelepçesi ile yuvarlak iş parçaları bile kaymayı önleyecek şekilde optimum şekilde sabitlenebilir. Ayna ile taban plakası arasındaki maksimum mesafe 280 mm'dir ve ayrıca ayarlanabilir.
 
Entegre lazer hassas delmeyi mümkün kılar. Ayrıca LED çalışma lambası sayesinde çalışma alanı en iyi şekilde aydınlatılır.
 
Tezgah matkabı, 2 vitesli şanzımana sahip güçlü bir 710 W motora sahiptir. Hızın 1. viteste 170 – 880 dk -1 ve 2. viteste 490 – 2600 dk -1 arasında tam ve kademesiz olarak ayarlanması mümkündür. 1. vites çok fazla kuvvet gerektiren işler için uygundur. Yüksek hıza ihtiyaç duyulduğunda ise daima ikinci vites kullanılmalıdır.
 
350 x 300 x 30 mm'lik taban plakası, tezgah matkabının sağlam ve sallantısız olmasını sağlar. Matkap kafasını alçaltmak için kullanılan tutamak sağ veya sol tarafa da monte edilebilir.

 

Sipariş/Teslimat Süreci:

Ürünü satın almak için sepete ekle veya hemen al butonlarını kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi havale veya kart ile ödeyebilirsiniz. Ürünler sipariş verdiğiniz gün özenle hazırlanır ve hemen kargoya verilir Ürün kendi ambalajı dışında tekrar ambalajlanır ve güvenlik etiketleri ile etiketlenir. Bu sayede kargo yolculuğu sorunsuz geçer ve ürün size ilk üretildiği kalitesinde Nalburcenter farkıyla ulaşır.

Nalburcenter

BİZİ ARAYIN: 0850 840 25 65

Bu ürün Vega Sanal Mağaza ile listelenmiştir

ÜRÜN AÇIKLAMASINA GİTKargo Firmalarımız
                        14.00'a kadar aynı gün kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR