title
title
Firmamız, 1993 yılında Samsun'un Bafra ilçesinde hırdavat malzemeleri üzerine kurulmuştur. Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün hırdavat ve inşaat malzemeleri üzerine kendisini geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız Karadeniz bölgesindeki en büyük yapı marketler arasındadır. Yaklaşık 3000 metrekarelik bir alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Değişen müşteri isteklerine hızlı bir şekilde ayak uydurup isteklerinize cevap veriyoruz. Ürünlerimiz hepsi stoklarımızda bulunup aynı gün kargolanıyor. 25 yıldan fazla süredir kazandığımız tecrübelerimiz ve iş ahlakımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi prensip haline getirmiş bir firmayız.

Bizim en başlıca amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. İnsanların bir ürüne az ya da çok belirli bir bedel ödediğinin farkındayız. Eğer bu bedel o ürünü almak için ödeniyorsa, bizde bu bedelin karşılığını sizlere en iyi şekilde verebilmeyi amaç belirleyerek yolumuza devam ediyoruz. Ürün hakkında gerekli bilgiyi sizlere anında cevaplıyoruz, siparişiniz alındığında sizleri bilgilendiriyoruz. Ürünler stoğumuzda olduğu için hemen özenle paketleme yapıp kargoya teslim ediyoruz. Kargoya teslim sonrasında ise sizlere siparişinizi kolayca takip edebilmeniz için kargo takip maili ve SMS'i gönderiyoruz. Nalburcenter ile kaliteli alışveriş yapın!

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0850 840 25 65

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR