+
Siparişinizi iptal edebilmeniz için ürünün kargolanmamış olması gerekiyor. Kargolanan siparişler iptal edilmemektedir. İptal işlemini site üzerinden ya da 0544 506 63 10 numarası Whatsapp hattında yapabilirsiniz.
+
Siparişinizi teslim aldıktan sonra yasal olarak 14 gün iade hakkınız bulunmaktadır. Ürünleri iade edebilmeniz için ürünün kullanılmamış, kutusunun zarar görmemiş, aksesuarlarının eksiksiz ve tekrar satılabilir durumda olması gerekmektedir. Ayrıca ürünle birlikte gönderilmiş olan kampanya, kupon ve hediye ürünlerinde iadesi yapılmalıdır.
+
İade sürecindeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kötüye kullanım olmamak şartıyla iade kargolarınızı ücretsiz olarak firmamıza gönderebilirsiniz.
+
Siparişlerin iadesi Aras Kargo ve Hepsijet kargo ile gerçekleştirilmektedir. İade kargo kodunu 0544 506 63 10 numaralı Whastapp hattımızdan sipariş numarası ile öğrenebilirsiniz. BİLGİ VERİLMEDEN GÖNDERİLEN İADELER KABUL EDİLMEYECEKTİR.
+
İade ürünlerin kargoda zarar görmemesi için güzelce paketlemelisiniz. Kırık gönderilen iadelerin ücreti yapılamamaktadır. Siparişinizi size gönderilen şekilde ve orijinal ambalajında iade etmelisiniz.
+
İade gönderilen siparişler firmamıza teslim edildikten sonra incelemeye alınmaktadır. Bu süreçte en geç 3-6 gün arasında iadeniz yapılacaktır. İadenizin olumlu veya olumsuz olması durumunda sizlere bilgi iletilecektir. Ücret iadeleriniz kart ile yapılan siparişlerde karta; EFT ile yapılan siparişlerde ise banka hesabına gönderilmektedir.
+
İptal veya iade talepleriniz için bizlerle 0850 840 25 65 numarası müşteri hizmetlerinden ya da 0544 506 63 10 numarası Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.